Usługi pielęgniarskie - kim jesteśmy?


Szanowni Państwo,

Dawid Szatkowski - usługi pielęgniarskie ŁódźD&J Medica Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo to firma istniejąca na rynku medycznym od 2008 roku. Zajmujemy się szeroko pojętą profesjonalną opieką pielęgniarską oraz ratownictwem medycznym. Największy nacisk kładziemy na zadowolenie naszych pacjentów oraz na profesjonalizm i jakość świadczonych przez nas usług. Nasza kadra to pielęgniarki i pielęgniarze, ratownicy medyczni z minimum 5 letnim doświadczeniem zawodowym, systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe.

Proponowana profesjonalna opieka pielęgniarska obejmuje wszystkich członków Państwa rodziny. Pomoc pielęgniarska w codziennej pielęgnacji nad malutkimi pociechami oraz opieka nad osobami starszymi, której celem jest ułatwienie codziennego życia i podniesienie jego jakości. Staramy się edukować rodzinę i pacjentów jak realizować samoopiekę i usprawniać codzienne życie mimo choroby czy niepełnosprawności.

Pomagamy w dotarciu do najlepszych lekarz specjalistów, organizacji urządzeń medycznych czy zakupie sprzętu rehabilitacyjnego aby opieka domowa była jeszcze lepsza.

Po telefonicznym umówieniu wizyty to my do Państwa dojeżdżamy dzięki czemu chorzy nie muszą ruszać się z domu. Cała opieka pielęgniarska i wszystkie zabiegi (zastrzyki, cewnikowanie, toaleta, lewatywy…) wykonywane są w domu pacjenta czyli w środowisku najbardziej przyjaznym w procesie terapeutycznym. Opieka domowa to najlepszy sposób szybkiego powrotu do zdrowia.

Dysponujemy sprzętem medycznym pozwalającym na wykonanie w domu pacjenta większości zabiegów pielęgniarskich oraz sprawowanie pełnej profesjonalnej opieki włącznie z zaawansowanymi metodami reanimacyjnymi.

Sprzęt jednorazowy pozostawiamy do Państwa wyboru. Możemy użyć Waszego, o ile spełnia wszelkie wymogi jakościowe i ilościowe lub też za niewielką dopłatą pielęgniarki wykonują zabiegi własnym.

Odpady medyczne to nasz problem więc nie musicie się Państwo zastanawiać co zrobić ze zużytymi igłami, pokrwawionymi opatrunkami czy szklanymi ampułkami użytymi podczas zabiegów.

Firma jest w pełni ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej oraz posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej i świadczenie usług medycznych (do wglądu na Państwa życzenie).

Teren naszego działania to Łódź, w której zarejestrowana jest nasza działalność. Jeśli zajdzie potrzeba dojedziemy wszędzie tam gdzie będzie niezbędna nasza fachowa pomoc pielęgniarska.

mgr Dawid Szatkowski
Pielęgniarz, Ratownik Medyczny
Właściciel


Dane Kontaktowe
D&J MEDICA
Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo
e-mail: kontakt@djmedica.pl
tel: +485O4182458