Opieka nad osobami starszymi

opieka nad osobami starszymi Łódź Drodzy Seniorzy,

Osoba w wieku podeszłym ma za sobą wiele lat dorobku życiowego, pragnie cieszyć się swoimi dokonaniami. Z reguły w tej grupie wiekowej aktywność życiowa ulega znacznemu zmniejszeniu. Schyłek życia wiąże się ze współistnieniem wielu dodatkowych schorzeń, które znacząco pogarszają komfort życia przysparzając dodatkowych dolegliwości i cierpień.

Należy zadać sobie pytanie, jak przy wszystkich zagrożeniach związanych z przebiegiem choroby pacjent może urzeczywistnić swoje pragnienie do życia w spokoju i satysfakcji ostatnich lat swojego życia? Wiek podeszły wiąże się z wieloma problemami zdrowotnymi. Zaburzenia widzenia utrudniają precyzyjne dawkowanie leków np. insuliny. Zmniejszona aktywność fizyczna sprzyja przyrostowi masy ciała, zaburzenia pamięci wpływają na sposób odżywiania i regularność przyjmowania leków w takiej sytuacji niezbędne jest wsparcie rodziny i pomoc pielęgniarska. Stosowanie licznych leków często w nadmiarze bez kontroli sprzyjają wystąpieniu objawów ubocznych.

Z tego powodu oferujemy Wam profesjonalną opiekę pielęgniarską, która ułatwi codzienne życie bez konieczności wychodzenia z domu. Nasza opieka domowa usprawni życie Wam jak i Waszym rodzinom. Opieka nad osobami starszymi wymaga wiele cierpliwości i zaangażowania dlatego też dokładamy wszelkich starań aby opieka pielęgniarska oferowana przez naszą firmę stała na najwyższym poziomie. Usługi pielęgniarskie to nie tylko zabiegi, rozkładanie leków, zastrzyki czy opatrunki ale i dobre słowo, uśmiech pielęgniarki, wspólny spacer czy rozwiązanie ulubionych krzyżówek. Znamy Wasze problemy i potrzeby dlatego też pragniemy aby jesień życia upływała Wam spokojnie, komfortowo a radość gościła w Waszych domach każdego dnia.


Dane Kontaktowe
D&J MEDICA
Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo
e-mail: kontakt@djmedica.pl
tel: +485O4182458